Titulní stránka
Poslední aktualizace stránky: 20. ledna 2010 - 13:30Volvox.cz si právě čtou 4 lidé
e-mail

Novinky O nás Katalog Kavárna Zajímavosti, archiv Zajímavé odkazy na internetu Veletrhy Obsah koąíku
O NÁS


Kontakty

Knihkupectví

Katalog ISBN

TOP 50

Napsali o nás

HLEDÁNÍ


Potvrdíte stiskem ENTER

Kniha rocku 2009 LedZep objektivem Neala Prestona


O Led Zeppelin byly popsány již stohy papírů. Nikdy před tím ale neměli čeští fanoušci takovou šanci nahlédnout do tajuplného světa této legendy jako nyní, a to díky fenomenálním fotografiím Neala Prestona.

Knížka skrze jedinečné snímky přináší pohled do zákulisí jedné z největších hardrockových kapel a nesmrtelnost odkazu Led Zeppelin je tu více než hmatatelná.

Slavný kvartet si hlídal svoje soukromí, do zákulisí se nepodíval jen tak někdo. Proto je publikace více než cenná; starší ročníky vzpomenou na uplynulé mládí, mladší zase můžou jen trpce závidět, že neměly šanci zažít Led Zeppelin na vlastní kůži. Co je z barevné knížky nejvíce patrné, je to, že zkazky o "pátém" členu kapely Peteru Grantoví nejsou jen novinářskou kachnou. Proplešatělý vousatý hipík s charakteristickou kravatou po rozkrok je pomalu stejnou ikonou jako Bonzova buřinka nebo Pageův smyčec; na fotografiích je vidět, že je zadobre s úplné každým členem kapely a fungoval jako dokonalý nárazník před okolním světem.

Z knížky je cítit ona "chemie", kterou se členové Led Zeppelin ohánějí dodnes a je znát i na zcela spontánních záběrech, kdy Plant s Pagem před koncertem ledabyle jamují, zpěvák je zachycen překvapivě za bicí soupravou nebo Bonzo vám ukáže svoje spodky. Tyhle momentky jsou naprosto originální a ukazují kapelu tak, jak ve skutečnosti opravdu byla: mladá, plná vtipu a kreativních nápadů, které dokázaly magicky okouzlovat a přenést svoji nadčasovost i do časů budoucích. Vše doplněno o rozhovor, jenž přibližuje začátek i konec jedné z nejvýznamnějších kapel 20. století.

04. 01. 2010, ROCK & POP

© 1991-2024 VOLVOX GLOBATOR
Vytvořilo a spravuje studio LAMA

Počet přístupů na tuto stránku: 5737